Stuudiumi konto loomine

Lapsevanemad

  • Ava Lastekunstikooli koduleht: http://www.lkk.tartu.ee/
  • Vali ülevalt menüüst STUUDIUM (kontaktide kõrval, paremal pool)
  • Avaneb STUUDIUMI sisselogimisleht.

Või kasuta aadressi https://tartulastekunstikool.ope.ee

Toimeta nii:

1. klõpsa sisselogimislehel kollasel lingil “saada mulle ligipääsuandmed”

2. sisesta oma nimi (eesnimi ja perekonnanimi)

3. Stuudiumis olevale meiliaadressile saadetakse link, millel klõpsates saab endale salasõna valida.

Kui eelnevalt nimetatud toiming ei andnud tulemust siis on võimalus Stuudiumisse sisse logida ID-kaardiga:

  • Selleks sisesta oma ID kaart ID-kaardi lugejasse ning vali Stuudiumi sisselogimise lehel ID-kaardiga  (seejärel saad endale sobiva salasõna määrata ja muid profiili andmeid täiendada).

Kui Stuudiumi profiilis pole ka isikukoodi, on sul kaks varianti kuidas Stuudiumisse sisse logida/konto luua:

  • palu oma meiliaadress ja/või isikukood kooli sekretäril Mia Viitkar’il (mia.viitkar@raad.tartu.ee) lisada Stuudiumi õppeinfo haldussüsteemi.
  • Seejärel klõpsa sisselogimislehel olevale kollasele lingile “Esita andmed ja taotle kontot”. Kui administraator on taotluse üle vaadanud ja heaks kiitnud, saad oma isiklikule meiliaadressile info Stuudiumisse sisse logimise kohta.

Õpilasele Stuudiumi konto tegemine

Õpilasele konto lisamiseks peab lapsevanem lisama enda lapse e-maili aadressi Stuudiumisse.

E-maili aadressi saab selle lisada õpilase lapsevanem minnes õpilase profiili (selle leiab vanem enda profiili juurest), klõpsates “Muuda profiili”, ja vajalikud väljad täites.

NB! Kui õpilasel meilipostkasti pole, saab talle ka lihtsalt salasõna määrata (seda saab teha lapsevanem). Pärast sisselogimist saab õpilane salasõna endale meelepäraseks muuta.

Stuudiumi kasutajakontode sidumine

Kui sul on kasutajakontod mitme erineva haridusasutuse Stuudiumis, saad need kontod omavahel siduda. See tähendab, et edaspidi piisab sellest, kui logid sisse vaid ühte Stuudiumisse. Erinevate haridusasutuste vahel liikumiseks tekivad sulle navigatsiooniribale logod, kuhu klikkides saad ühest Stuudiumist teise hüpata.

Seoseid võid luua mitu ning sinu roll neid ei mõjuta – näiteks võid olla ühes koolis õpetaja, teises koolis lapsevanem ning jälgida ka teise lapse tegemisi lasteaias.

Kuidas Stuudiumi kontosid siduda?

  • Logi sisse ühte Stuudiumisse – ei ole oluline, millisest haridusasutusest alustada.
  • Ava oma profiil.
    • Sealt leiad nupu “Seo oma konto teise kooliga”. Kliki sellel ja järgi juhiseid!

Esmalt pead teises õppeasutuses sisse logima ja kinnitama, et tahad seost luua. Seejärel kontrollitakse su isikuandmeid ja veendutakse, et need klapivad. Kui nüüd seose kinnitad, siis edaspidi hoitakse su isikuandmed sünkroonis.

Edaspidi tähendab ühes asutuses sisse logimine, et oled kõikidesse sisse loginud – ning välja logimine väljub samuti kõikidest Stuudiumitest!